Nauka japońskiego Łódź
Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne z języka japońskiego

WielkaJaponia.pl to moja autorska szkoła języka japońskiego, która powstała z pasji do kultury Kraju Kwitnące Wiśni, miłości do piękna tego języka oraz bogatego doświadczenia dydaktycznego (jestem nauczycielem akademickim). Oferuję kursy japońskiego w Łodzi (Łódź – ul. Stanisławy Leszczyńskiej 10/12 m 59 lub  dojazdem do ucznia). Nauka japońskiego może być prowadzona także online (zajęcia na Skypie), dzięki czemu moimi uczniami mogą być osoby z całej Polski.

Prowadzę  lekcje japońskiego dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych dopasowane do poziomu ucznia, celu, który chce uzyskać oraz jego potrzeb. Każdy kurs japońskiego ma formę indywidualnych spotkań, co pozwala mi się dobrze poznać wiedzę i predyspozycje danej osoby, a następnie wspólnie z nią opracować plan nauczania, który przyniesie najlepsze efekty. Chcesz dopiero rozpocząć naukę japońskiego? A może już znasz podstawy języka japońskiego, ale przygotowujesz się do  egzaminu w JLPT ambasadzie Japonii lub zależy Ci na poznaniu specjalistycznego słownictwa biznesowego?

Zapraszam do wspólnej nauki – moja japońska szkoła WielkaJaponia.pl pomoże Ci osiągnąć stawiany sobie cel!

Kurs japońskiego – dla początkujących i zaawansowanych

Jestem doktorem nauk humanistycznych, lektorem języka japońskiego oraz angielskiego na uczelni wyższej i tłumaczem symultanicznym. Wykształcenie, merytoryczna wiedza i kilkunastoletnie doświadczenie pozwalają mi prowadzić kursy na każdym poziomie zaawansowania. Oferuję język japoński dla początkujących online i stacjonarnie oraz lekcje dla osób, które już znają ten azjatycki język w stopniu średnim lub zaawansowanym.

Nauka japońskiego od podstaw oraz kursy doszkalające to zajęcia, które dopasowuję do potrzeb dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Lekcje są prowadzone indywidualnie, co pozwala poświęcić maksimum uwagi uczniowi. Prowadzenie rozmowy z lektorem jest najlepszym sposobem, aby nie tylko opanować potrzebne słownictwo, ale i przełamać barierę w mówieniu i nauczyć się prowadzenia swobodnej konwersacji w obcym języku.

Lekcje japońskiego dopasowane do Twoich potrzeb

Język japoński jest w Polsce mniej popularny niż języki europejskie, dlatego jego znajomość stanowi doskonałą inwestycję w wszechstronną edukację, zdobycie cennej kompetencji i zwiększenie swoich szans na ciekawą pracę. Jednocześnie uchodzi on za dość trudny dla Polaków, dlatego staram się maksymalnie ułatwić moim uczniom naukę prawidłowej pisowni i wymowy.

Plan zajęć i metodologię nauczania dopasowuję nie tylko do wieku czy poziomu, ale także do zainteresowań. Dzięki temu kolejne partie materiału nie są jedynie suchą teorią, ale rzeczywiście wzbudzają zainteresowanie. Lekcje japońskiego personalizuję pod kątem indywidualnych predyspozycji i tempa nauki. Każdy kurs opracowuję w taki sposób, aby maksymalnie skupić się na celu, który chce osiągnąć mój uczeń.

Nauka japońskiego wspólnie ze szkołą WielkaJaponia.pl może Ci pomóc:

  • poznać podstawy języka japońskiego,
  • przygotować się do egzaminów JLPT w ambasadzie Japonii,
  • odświeżyć wiedzę po długiej przerwie w nauce lub nieużytkowaniu języka,
  • przełamać barierę w mówieniu,
  • poznać słownictwo branżowe lub przećwiczyć konwersacje potrzebne w pracy,
  • poznać najpopularniejsze japońskie wyrażenia przed wyjazdem do Azji.

Nauka japońskiego – dlaczego właśnie z WielkaJaponia.pl?

Nauka japońskiego w Łodzi oraz online (internetowy kurs japońskiego przez Skypa) to gwarancja indywidualnie spersonalizowanych zajęć, które pomogą Ci szybko osiągnąć zakładane efekty. Możesz wybrać dogodną godzinę, czas trwania lekcji oraz miejsce. Język japoński jest moją prawdziwą pasją, którą staram się zarażać swoich uczniów. Sprawdź i wspólnie dopracujmy kurs języka japońskiego idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Zajęcia indywidualne z języka japońskiego

Masz pytania?

Zadzwoń po szczegóły

Zajęcia u mnie

200 zł/45min

Jeśli zajęcia odbywają się u mnie

(Łódź, ul. Stanisławy Leszczyńskiej 10/12 m 59).

Zajęcia u ucznia

220 zł/45min

Z dojazdem do ucznia

Zajęcia indywidualne z języka angielskiego

Istnieje także możliwość nauki poprzez Skype.

Zadzwoń po szczegóły

Leszczyńskiej 10/12 m 59
93-347 Łódź

+48 607 811 128
agnieszka@wielkajaponia.pl

NIP 9820291917
REGON 101287762

© Copyright WIELKAJAPONIA.PL . Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: SGwebsite.pl

Zamknij Menu